STRATEJİ

sunum-gorsel-2

Bir tünel inşa etmeden önce bilinmesi gereken en temel husus yolun sonunda nereye çıkılacağıdır. Aslında bu cümleyi bir çoğumuz kurabilir, sıradan görebilir. Hedefi olan işlerin çoğunda varılacak nokta çoktan belirlenmiştir. Bu yolu belirlerken en sade,yalın ve net bir üslup kullanılması son kullanıcı tarafından anlaşılabilirliği arttırmak adına oldukça önemlidir. Peki sadece anlatmak yeterli midir ? 

Giriş – gelişme – sonuç dizgisini web tasarım hizmetimizde de kullanıyoruz. İlk olarak tasarladığımız demo üzerinden projeyi anlatıyoruz. İlk onaydan sonra süreç içerik ve tasarım bütünlüğüne geçiyor. 2.onayı aldıktan sonra internet sitesini gerekli tarayıcı (Google, yanden vs.) gibi mecralara kayıtlarını yaparak yayınlıyoruz. Talep eden müşterilerimiz için final süreçte Google reklamları için gerekli tabanı oluşturuyor, dilediklerinde bakiye yükleyerek reklam vermelerini sağlıyoruz.

İstanbul’da web tasarımı yapan firmalar arasında önde gelen reklamcılık ajanslardan biri olan Rayno Co Dijital Tasarım, markanın / kurumun ihtiyaçları doğrultusunda gerekli tanıtım hizmetini verir. Başta kurumsal kimlik çalışmaları ve web site tasarımı olmak üzere pek çok farklı alanda dijital reklam gereksinimlerini karşılıyoruz.

Kurumsal web tasarımı, internet sitesi ve e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız bizimle irtibata geçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Firmanızın ve markanızın bilinirliğini artırmak ve daha büyük kitlelere hitap edebilmek için kullanacağınız en etkili yol web site sahibi olmaktır. Dijital reklamcılık; reklam ve pazarlama işlerinin en ekonomik yoludur. Kişisel web sitesi ve kurumsal web sitesi sahibi olmak, hedef kitlenize kendinizi daha kolay tanıtabilmenizi sağlar. Ürün ve hizmet gruplarını hedef kitlenize anlatabileceğiniz, etkili ve interaktif bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz ortamı, web sitesi sahibi olarak sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda web sitenizin yönetimi ekibimiz tarafından gerçekleştirilir, sürekli içerik yenileme ve rakiplerinizden önde olma fırsatına sahip olursunuz. Firmanızın ticari hayatı boyunca devamlı güncel kalması ve yeni ürünler sunması şirket imajının sağlam olmasını sağlayacaktır.

Tamamen özgün tasarımlarla hazırlanan; “Kullanıcı dostu, Css3, Html5, Responsive” olarak üretilen çalışmalar, teknoloji ve web tasarım trendlerine uygun olarak hazırlanır. Reklam ve tanıtımlarda özgün içeriklerin hazırlanması, marka bilinirliğini artıracak ve kurumsal kimliğinizi güçlü kılacaktır. Çalışmalarımız, markanızın değerini en iyi şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır.

 

Duyarlı (Responsive) web tasarımlar ve mobil uyumlu site ile ziyaretçilerinize kolaylık sağlayın

 

Responsive web tasarım; web sitenizin tablet ve cep telefonu gibi mobil cihazlara göre duyarlı olması anlamına gelir. Cep telefonu ve tabletlerle uyumlu olarak çalışan Responsive web siteleri, ziyaretçi tercihlerine göre güncellenir. Mobil uyumlu sayfalar kullanıcıların daha kolay bir kullanım deneyimi yaşamalarını sağlar.

 

Seo uyumu ile arama motorları tarafından fark edilin

 

Web sitenizi internette daha görünür kılmak için gereken kodları en güncel ve standart yazılım dillerinden olan Html5 yeni etiketleri ile hazırlıyoruz. Bu yöntem, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına web siteniz hakkında bilgi vermesi için en etkili yöntemlerdendir. Uzman teknik ekibimizle, arama motoru yazılımlarından daha iyi sonuç alabilmek için çalışıyoruz ve güncel web yazılım dillerini kullanıyoruz.

Google sıralamalarında en üstte yer almak için web sitenizin hızlı ve güncel olması önemlidir. Kullanıcılara en kısa sürede en iyi bilgiyi veren web sitelerin görünürlük oranı artacaktır.

Raynoco Dijital Reklam Ajansı olarak tasarladığımız web sitesi tasarımlarında mobil ve seo uyumlu teknolojilerden faydalanıyoruz. Bu yöntem işinizle alakalı kullanıcıların sizi daha kolay bulmasını sağlıyor ve markanızın bilinirliğini arttırıyor. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların en kaliteli deneyimi yaşamaları için gerekli alt yapıyı oluşturuyoruz.

REFERANSLAR

*Görselin üstüne tıklayarak web sitelerine gidebilirsiniz.

raynoco-slider-2
Bize Ulaşın

Yeşilköy, Demiryolu Cd. No:7/26, 34149
Bakırköy/İstanbul
0535 077 98 29

Sohbete Git
Sorunuzu cevaplamak için buradayız.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın