raynoco-slogan-marka-ve-website-tasarımı
bukalemun-raynoco
Web tasarım firmaları arasında seçim yaparken herkesin kendine özgü öncelikleri var. Kimi müşteri “-şimdilik idare eder bir şey istiyoruz.” der, kimi “-neticede adresimiz yazsın yeter” der, kimi ise “-TEK SEFERDE EN İYİSİNİ YAPALIM” der. Bizler her müşteri profiline göre çözüm üretmeye çalışıyoruz tabiki ama bazı noktalarda da sürdürülebilirliğin esas olduğunu savunuyoruz.

Web tasarım fiyatları belirlenirken içerik x zaman x adam denklemi kullanılabilir tabi ama unutulmamalıdırki bir firmadan hizmet almak ile freelance destek almak arasında ciddi farklar vardır. Freelance hizmet aldığınızda tek bir kişiden çalışma isterken, ajans ise ekip olarak üretir. Çalışmalardaki fiyatlandırmanın sadece bir kısmını bu oluşturur.

Firma kimliğinizi dijitalde önemli tamamlayıcılardan biride kullandığınız web tasarımın ziyaretçi tarafında nasıl görüldüğüdür. Sizin için düşünüp, araştırıp, denemeler yaparak işi finale getiriyor, onayınızın ardından web sitenizi online hale getiriyoruz. Biz genel olarak süreci 3 aşamadan geçiriyoruz. İlk toplantı esnasında web tasarım yapılacak şirketin hikayesini dinliyoruz. Web tasarım beklentilerinizi öğrenip, sektörün dinamiklerinide birlikte inceliyoruz. Ardından örnek olarak oluşturduğumuz demoları sizlere sunuyoruz. Arasından beğendiğiniz tasarımla içerikleri birleştirip final versiyonunuda sunduktan sonra web tasarım hizmetimizi tamamlamış oluyoruz.

Web tasarım ajansı ile çalışmanın birçok avantajı mevcut. Daha önce bu deneyime sahipseniz eğer bunlardan haberiniz olacaktır fakat bilgisi olmayanlar için özetle şöyle söyleyebiliriz; firmanızda dijital olarak oluşturmak istediğiniz ekip elinizin altında sizin için araştırıp, sunar. Özetle üretir. Web tasarım hizmeti ile sınırlı kalmayıp, grafik ve reklam anlamında da size destek verebilir.

Şirketler kurumsal web tasarımı ihtiyaçlarını tek seferde karşılıyor olarak gözükebilir fakat ardından birçok desteğe ihtiyaç duyarlar. Nitelikli personel barındırma masrafını bir kenara bırakalım tek bir kişinin sunacağı çözüm ile bir ekibin sunacağı çözüm arasında farklar oluşacaktır.

Dijital mecrada kullanılan paneller herkese aynı şekilde sunulur fakat sahip olunan deneyim kimin dersine iyi çalıştığı gibi detaylar web tasarımı hizmeti aldığınızda dikkat edeceğiniz detaylardan biri olmalıdır. Tasarım sektöründe olan arkadaşlarımızda çok iyi bildikleri bir motto vardır. En başarılı tasarım en sade olandır. Sadeliği ve yerine göre gösterişi seviyoruz. Kendini ön plana çıkarmak isteyen firmaların vizyonlarına paralel olarak ürettiğimiz kreatif web tasarımı arayüzleriyle kendilerine en hitap eden işi ortaya çıkarıyoruz.

Özetle çalışma modelimiz sizlere bir demo sunmak üzerine ilerliyor. Talebi alıp en iyi şekilde sunarak onay aşamasından geçirip işi finale getirmeyi hedeflediğimiz bir iş modelimiz var. Detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Yeşilköy, Demiryolu Cd. No:7/26, 34149 Bakırköy/İstanbul 0535 077 98 29