SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

social-media-hizmeti

Sosyal medya yönetirken belli bir içerik dizgisi belirlenmelidir. Bu dizgide önemli hususlardan biri verilen hizmet veya satılan ürün ile ilgili ön plana çıkarılacak detayların belirlenip, sürdürülebilir bir paylaşım haritasının çıkartılmasıdır. Bu doğrultuda yapılan paylaşımlar finalde bütünleşik olacağından sadık hedef kitle ve geri dönüşüm oranı gün geçtikçe artış gösterecektir.

Banner ve animasyon tasarımlarımız ile paylaşımlarınızı ön plana çıkarmak için planladığımız özel hedef kitleye sahip reklamlar markanızı ön plana çıkarıyor. Haftalık olarak minimum 1 video içerik çıkmak başlangıç için yeterli gözüksede zamanla video içeriklerin arttırılması kuşkusuz etkileşim oranını da arttırmaktadır. Aşağıda göreceğiniz üzere fotoğraflardan tasarladığımız animasyonlar kreatif ekibimiz tarafından her sektöre özel kurgulanıp hazırlanabilir.


Sosyal medya, Web 2.0’ın kullanıcıların hizmetine sunulması ile ortaya çıkmış, interaktif bilgi paylaşım ve içerik üretimine imkan veren medya sistemidir. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar günümüzde en etkili reklamcılık faaliyetlerini oluşturur. Raynoco Dijital Reklam Ajansı olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte, markanızın hedef kitlesine ulaşabilmesi için Facebook, YouTube, Instagram ve Twitter başta olmak üzere tüm sosyal mecralarda dijital iletişim çalışmalarını yürütmekteyiz. Markalardan gelen talepler doğrultusunda, sosyal medya mecralarında hesaplar açıp, marka dili ve görsel stilleri oluşturarak markanın hedef kitlesi ile çift yönlü iletişim kurarız. Facebook ve Instagram için sponsorlu reklam uygulaması planlayıp, ürünlerinizin ve markanızın doğru kitleye ulaşmasını sağlarız. Genç ve dinamik ekibimiz ile sosyal medyadan en etkili şekilde faydalanmanız için çalışırız.

Animasyon çalışmalarımızdan bazıları;

Detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

raynoco-slider-2
Bize Ulaşın

Yeşilköy, Demiryolu Cd. No:7/26, 34149
Bakırköy/İstanbul
0535 077 98 29

Sohbete Git
Sorunuzu cevaplamak için buradayız.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın