KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

kurumsal-kimlik-tasarimi

Şirketinizi en iyi yansıtan kurumsal kimlik tasarımı için kreatif ekibimizle çalışıp size birden fazla versiyon sunuyoruz. Sadece tasarım yapmakla kalmayıp, markayı hatırlanabilir kılacak bütün dizgiyi sizin için hazırlıyoruz.

Kreatif işlerde çoğu zaman firmanın ön plana çıkması amaçlanmaktadır fakat her sektörün çizgisi farklıdır. Sektöre özel analiz yapılarak doğru çizgide kreatif işlerin yapılması sektör ve firma eşleşmesi adına tutarlı bir davranış olacaktır. Kimi sektörler kreatif çalışmalara çok müsaitken kimi sektörler daha kurumsal ilerlemesi haliyle sadelikten yana olunması gereklidir.


Markaların imajının oluşması ve bilinirliğinin artması için, kurumsal tasarımlara ihtiyaç vardır. Tasarım süreci logo tasarımından başlayarak tüm basılı grafik tasarım işleri ile devam eder. Markanın vitrinini temsil eden bu çalışmaların, uzman bir ekip tarafın hazırlanması ve tasarımların markanın karakterini yansıtması önemlidir. Raynoco Dijital Reklam Ajansı olarak markanız / kurumunuz için ihtiyacınız olan tüm tasarım süreçlerinde yanınızdayız. Logo tasarımı, gazete ve dergi reklamları, sosyal medya tasarımları, afiş broşür ve katalog tasarımları gibi hizmetleri yürütmekteyiz. Ajans desteği almak istemeyen kullanıcıların mevcut ihtiyaçları için de grafik tasarım çalışmalarını yürütmekteyiz.
raynoco-slider-2
Bize Ulaşın

Yeşilköy, Demiryolu Cd. No:7/26, 34149
Bakırköy/İstanbul
0535 077 98 29

Sohbete Git
Sorunuzu cevaplamak için buradayız.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın